AcasaAcasa  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi|
AutorMesaj
undozon
Membru
avatar

Mesaje : 1
Puncte : 3
cum bag pietre +9 pe arma ? Empty
MesajSubiect: cum bag pietre +9 pe arma ? cum bag pietre +9 pe arma ? I_icon_minitimeMier 22 Dec 2010, 14:59

salutare joc si eu pe un sv si sunt pietre +9 unii au pe iteme dar nu vor sa spuna cum le baga am incercat sa pun piatra pe item dar nu merge Neutral cine stie pls ajutati-ma !!!


Sus In jos
Geox19
Membru
Geox19

Mesaje : 12
Puncte : 22
Varsta : 33
Localizare : Buzau
cum bag pietre +9 pe arma ? Empty
MesajSubiect: Re: cum bag pietre +9 pe arma ? cum bag pietre +9 pe arma ? I_icon_minitimeDum 16 Ian 2011, 15:40

salut... din cunostintele mele generale despre metin2 ... daca un server are pietre +9 cum spui tu...ele trebuie sa mearga puse pe iteme..ca banuiesc cand a implementat asta in server ..a facut teste daca merge sau nu....problema e urmatoarea...trebuie sa ai un client adecvat...sau imbunatatit care sa iti permita sa pui acele pietre pe itemele tale...cei care au facut asta...au un client bun...ori luat de pe net..ori facut de ei(care se pricep)....daca ma insel..contraziceti-ma Razz


Sus In jos
Tiby21
avatar

cum bag pietre +9 pe arma ? Empty
MesajSubiect: Re: cum bag pietre +9 pe arma ? cum bag pietre +9 pe arma ? I_icon_minitimeDum 10 Iul 2011, 01:36

Sal.ca sa bagi pietre +9 pui prima data o piatra + 6 pe item si nu dai nici da nici nu si apoi incepi sa faci piatra +9 si dupa ok
asta e tot.sper ca te-am ajutat


Sus In jos
DeathBoy
Membru
DeathBoy

Mesaje : 56
Puncte : 149
cum bag pietre +9 pe arma ? Empty
MesajSubiect: Re: cum bag pietre +9 pe arma ? cum bag pietre +9 pe arma ? I_icon_minitimeMar 30 Aug 2011, 02:02

Bravo


Sus In jos
DAMAGEHACKMETIN2
Membru
avatar

Mesaje : 11
Puncte : 15
cum bag pietre +9 pe arma ? Empty
MesajSubiect: Re: cum bag pietre +9 pe arma ? cum bag pietre +9 pe arma ? I_icon_minitimeDum 11 Noi 2012, 01:57

[color=red][size=24]


Sus In jos
Mr.Loveme
Administrator
Mr.Loveme

Mesaje : 462
Puncte : 587
cum bag pietre +9 pe arma ? Empty
MesajSubiect: Re: cum bag pietre +9 pe arma ? cum bag pietre +9 pe arma ? I_icon_minitimeDum 24 Feb 2013, 02:51

Topic/Closed


Sus In jos
http://real-arena.all-up.com
Continut sponsorizat

cum bag pietre +9 pe arma ? Empty
MesajSubiect: Re: cum bag pietre +9 pe arma ? cum bag pietre +9 pe arma ? I_icon_minitime



Sus In jos
Reclama ta aici (Mesaj / Banner), pentru mai multe datalii add: cs.forum@yahoo.com (Y!M)


Reclama ta aici (Mesaj / Banner), pentru mai multe datalii add: cs.forum@yahoo.com (Y!M)
Reclama ta aici.





cum bag pietre +9 pe arma ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Subiecte similare

-
t Cum bagi pietre +9 pe arma ;) ;)
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
. :: Arhiva :: Arhiva Forumului-